Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Karty zgłoszeniowe
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.KKS34:1612
2.ZDR23:1312
3.SMJ17:812
4.SIL17:1310
5.HOM30:159
6.ZGB15:119
7.GKW19:169
8.AKS10:137
9.MRS9:146
10.STW7:156
11.GSW13:144
12.STB7:144
13.CBN7:153
14.ZKS12:430
Top Typer Sierpień 2020
ALPN 2020-2021

Endi
19 (17)
Twój adres IP:
3.226.245.48
Zestawienie napomnień i wykluczeń ALPN 2020-2021
AKS BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bula Mirosław 1                                                  
Mijalski Piotr         1                                          
Strzeżyk Tomasz 1   1                                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
AKS ZDROWIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Myalski Marek     1                                              
Broncel Bronisław     1                                              
Krasoń Michał 1                                                  
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
CENTRUM BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Ryś Michał     P P P P                                        
Mozgała Martin         1                                          
Czopnik Tomasz         1                                          
Domek Kamil     1                                              
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
GROM ŚWIERCZYNIEC
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Gembołyś Damian   1                                                
Gondzik Krzysztof       1                                            
Krawczyk Tomasz     1                                              
Kuczmierczyk Marcin     1                                              
Tomala Marcin     1                                              
Drosd Mateusz       P P P P                                      
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
AKS GÓRNIK WESOŁA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Kocurek Mariusz   1                                                
Tarabasz Mirosław       1                                            
Łucki Michał         1                                          
Jabcoń Dawid       1                                            
Prusło Dawid     1                                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
HOMERA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Gruszka Dawid 1                                                  
Beldoch Maciej       1                                            
Kotara Andrzej 1                                                  
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
KKS KOPCIOWICE
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Malik Piotr     1                                              
Jochemczyk Tomasz         1                                          
Wendreński Artur         1                                          
Granatyr Łukasz     1                                              
Rotko Piotr     1                                              
Jaromin Adam     2                                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
MARSAL
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Malcharek Damian 1 1 1                                              
Maślorz Adrian   1                                                
Wilk Paweł           P P P P                                  
Jaromin Paweł 1                                                  
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
KS SILESIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Rośkowicz Krzysztof 1                                                  
Krawczyk Andrzej     1                                              
Klekociuk Mariusz       1                                            
Kaptur Marcin     1                                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
SMJ BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Turaczyk Łukasz 1 1                                                
Niklas Bartosz   1                                                
Oleksy Adrian     1                                              
Jędrusik Bartosz     1   1                                          
Kreft Damian         1                                          
Grabowski Paweł     1                                              
Lipiński Marcin       1                                            
Jurecki Piotr       1                                            
Nosal Kamil       1                                            
Mamok Mateusz       1                                            
Felkowski Mariusz     1                                              
Kołodziejczyk Mateusz 1                                                  
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
                                                     
STARA WESOŁA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Korda Grzegorz         1                                          
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
STAWY BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Listowski Jakub         1                                          
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
ZANDGRUBA BOJSZOWY
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Lewandowski Mateusz   1                                                
Borys Tomasz         1                                          
Ryguła Michał         1                                          
Mietliński Michał         1                                          
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: 50 zł INNE:  SUMA: 50 zł
ZKS RYNEK BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Duda Paweł 1                                                  
Landa Piotr         1                                          
Piecha Łukasz         1                                          
Wojtas Damian         1                                          
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
Kary za czerwone kartki, walkowery i dyskwalifikacje wpłacać należy gotówką w siedzibie BOSiR Bieruń
ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 oraz w poniedziałki, wtorki
i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00. 
Polub nas na FB!
Kalendarz
Dzisiaj:
  • ALPN 2020-2021 - kolejka 6
    ALPN 2020-2021 - kolejka 6
  • Wkrótce:
  • 16.08.2020
    ALPN 2020-2021 - kolejka 7 
  • 23.08.2020
    ALPN 2020-2021 - kolejka 8 
  • Nasi użytkownicy
    gespann
    gespann
    Ostatnio widziany

    Krystian000000
    00:08

    marcinkurczak
    00:11

    NormaN
    03:11

    Grajek89
    05:36

    Cycles
    07:44
    Top Typerzy
    MTyperPkt
    1.ares75
    2.aawek72
    3.eduardo2271
    4.Cocolino69
    5.Olek69
    6.JAmaTO68
    7.dzidu7367
    8.Gregor67
    9.czaja66
    10.Grajek8966
    Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland