Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.ZDR58:2339
2.KKS77:2335
3.SIL42:2928
4.HOM60:3225
5.GKW53:3523
6.SMJ41:2823
7.AKS35:3522
8.MRS35:3220
9.ZGB34:4215
10.CBN29:4114
11.GSW33:4011
12.STB23:6011
13.STW23:6010
14.ZKS30:934
Top Typer Pazdziernik 2020
ALPN 2020-2021

Siwy
19 (15)
Twój adres IP:
18.215.62.41
Zestawienie napomnień i wykluczeń ALPN 2020-2021
AKS BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bula Mirosław 1                                                  
Dyrda Daniel                   1                                
Mijalski Piotr         1             1                            
Tereda Kacper             1                                      
Świercz Krystian                 1                                  
Strzeżyk Tomasz 1   1       1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
AKS ZDROWIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bednarczyk Mariusz           1                                        
Broncel Bronisław     1                                              
Fijoł Tomasz           1                                        
Leś Andrzej                   1                                
Kucz Michał                 2                                  
Świergolik Dawid                       1                            
Krasoń Michał 1                                                  
Myalski Marek     1           1   1                              
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
CENTRUM BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Antosz Michał                           1                        
Czarnynoga Michał                 1                                  
Czopnik Tomasz         1                                          
Domek Kamil     1         1                                    
Magiera Przemysław                     1                              
Mozgała Martin         1             1                            
Ryś Michał     P P P P                                        
Świerzy Adrian             2 1                                    
Włoch Michał               1                                    
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
GROM ŚWIERCZYNIEC
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Drosd Mateusz       P P P P             1                        
Drosd Paweł                         1                          
Gembołyś Damian   1                                                
Gondzik Krzysztof       1           1                                
Janik Piotr                   1                                
Krawczyk Tomasz     1                                              
Kuczmierczyk Marcin     1             2       1 P                      
Stalmach Marcin           1                                        
Tomala Marcin     1                                              
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
AKS GÓRNIK WESOŁA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Dudek Wojciech           1     1       1                          
Jabcoń Dawid       1                                            
Kaszek Mateusz                 1                                  
Kocurek Mariusz   1                                                
Łucki Michał         1       1                                  
Prusło Dawid     1         1                                    
Tarabasz Mirosław       1                                            
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
HOMERA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Gruszka Dawid 1                                                  
Olszynka Paweł                         1                          
Gros Dawid                         1                          
Komorek Emil             1                                      
Gondzik Łukasz             2                                      
Helwig Marcin               1                                    
Beldoch Maciej       1                                            
Kotara Andrzej 1             1                                    
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
KKS KOPCIOWICE
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Granatyr Łukasz     1             P P                              
Durok Sławomir                     1                              
Jaromin Adam     2               1                              
Jochemczyk Tomasz         1                                          
Malik Piotr     1                                              
Rotko Piotr     1               1                              
Wendreński Artur         1       1                                  
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
MARSAL
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bania Mateusz             1                                      
Ebert Adrian                       1                            
Jaromin Paweł                       1                            
Jaromin Paweł 1                                                  
Lukowiec Szymon                       1                            
Malcharek Damian 1 1 1     1 P     1                                
Maślorz Adrian   1                   1                            
Parysz Michał             1                                      
Pintal Bogdan                       1                            
Stawiarz Sławomir                       1                            
Szojda Mateusz             1                                      
Wilk Paweł           P P   1                                  
Zdziarski Adrian                   1                                
Do wpłaty: CK: 50 zł WALKOWERY: INNE:  SUMA: 50 zł
KS SILESIA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Kaptur Marcin     1               1                              
Klekociuk Mariusz       1                                            
Jastrzemski Łukasz                         1                          
Szuda Adam             1   1     1                            
Krawczyk Andrzej     1                                              
Rośkowicz Krzysztof 1               1                                  
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
SMJ BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Felkowski Mariusz     1                                              
Błaszczyk Roger               1                                    
Gąsiorek Mateusz           1                                        
Grabowski Paweł     1                                              
Jędrusik Bartosz     1   1                                          
Jurecki Piotr       1                                            
Kołodziejczyk Mateusz 1                                                  
Kreft Damian         1                                          
Lipiński Marcin       1         1   1                              
Mamok Mateusz       1         1                                  
Niklas Bartosz   1               1                                
Nosal Kamil       1         1 1   1 P                          
Oleksy Adrian     1         1           1                        
Pasterak Adrian           1                                        
Turaczyk Łukasz 1 1                                                
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
                                                     
STARA WESOŁA
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Kowalski Sławomir             1                                      
Korda Szymon                   1                                
Korda Grzegorz         1   1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
STAWY BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Bernaś Grzegorz                         1                          
Król Sebastian               1                                    
Listowski Jakub         1                                          
Rogalski Piotr                       1                            
Skoczylas Kamil             1       1                              
Sobota Tomasz             1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
ZANDGRUBA BOJSZOWY
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Borys Tomasz         1                                          
Lewandowski Mateusz   1                                                
Domański Kamil                 1                                  
Nyga Robert                   1                                
Dudka Dariusz                 1 1                                
Mietliński Michał         1                                          
Szteliga Mariusz                     1                              
Ryguła Michał         1                                          
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: 50 zł INNE:  SUMA: 50 zł
ZKS RYNEK BIERUŃ
Zawodnik 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Duda Paweł 1                                                  
Landa Piotr         1         1                                
Romanowski Tomasz                         1                          
Piecha Łukasz         1                                          
Wojtas Damian         1   1                                      
Do wpłaty: CK: WALKOWERY: INNE:  SUMA: 
Kary za czerwone kartki, walkowery i dyskwalifikacje wpłacać należy gotówką w siedzibie BOSiR Bieruń
ul. Warszawska 270, II piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00 oraz w poniedziałki, wtorki
i czwartki na Hali Sportowej G-2 w Bieruniu Starym ul. Szarych Szeregów 15 w godz. 16.00 - 19.00. 
Polub nas na FB!
Kalendarz

Brak wydarzeń.

Nasi użytkownicy
xavi1991
xavi1991
Ostatnio widziany

Slaby
03:54

lukasz539
04:00

fabio93
06:02

Leon_77
06:25

BOSiR
08:50
Top Typerzy
MTyperPkt
1.eduardo22211
2.Grajek89194
3.Siwy191
4.ares189
5.Olek187
6.Typerek181
7.bratinho180
8.JAmaTO178
9.Cocolino177
10.Gregor175
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland