Nawigacja
Informacje
  Aktualności
  Kalendarz
  Rada Ligi
  Ważne

Dokumenty
  Regulamin ALPN
  Sprawozdanie

Terminarz
  Runda jesienna
  Runda wiosenna
  Tabela

ALPN
  Komunikaty
  Zawodnik meczu
  Fair Play
  Strzelcy
  Kartki

Puchar Ligi
  Terminarz

Forum
  Księga wpisów

Info
  RODO
  Kontakt

Mini Tabela
M Drużyna BR Pkt
1.ZDR58:2339
2.KKS77:2335
3.SIL42:2928
4.HOM60:3225
5.GKW53:3523
6.SMJ41:2823
7.AKS35:3522
8.MRS35:3220
9.ZGB34:4215
10.CBN29:4114
11.GSW33:4011
12.STB23:6011
13.STW23:6010
14.ZKS30:934
Top Typer Pazdziernik 2020
ALPN 2020-2021

Siwy
19 (15)
Twój adres IP:
18.215.62.41
Klasyfikacja strzelców "Złote Buty" ALPN 2020-2021
P.ZAWODNIKDRUŻYNABRAMEK
1.Martinson JakubKKS Kopciowice20
2.Noras DamianKKS Kopciowice20
3.Fijoł TomaszAKS Zdrowia14
4.Olszynka PawełHomera14
5.Rośkowicz KrzysztofKS Silesia14
6.Łucki MichałAKS Górnik Wesoła9
7.Piecha ŁukaszZKS Rynek Bieruń9
8.Kaszek MateuszAKS Górnik Wesoła8
9.Mondry KrystianAKS Górnik Wesoła8
10.Piekorz WojciechKS Silesia8
11.Białoracki GrzegorzAKS Bieruń7
12.Kucz SzymonAKS Zdrowia7
13.Mijalski MichałAKS Bieruń7
14.Wilk ŁukaszMarsal7
15.Adamczyk ArturMarsal6
16.Bania MateuszMarsal6
17.Bożek AdamKKS Kopciowice6
18.Drosd MateuszGrom Świerczyniec6
19.Felkowski MariuszSMJ Bieruń6
20.Gondzik KrzysztofGrom Świerczyniec6
21.Granatyr ŁukaszKKS Kopciowice6
22.Jackowiak AdamAKS Zdrowia6
23.Janik PiotrGrom Świerczyniec6
24.Jędrusik BartoszSMJ Bieruń6
25.Kaptur MarcinKS Silesia6
26.Lipiński MarcinSMJ Bieruń6
27.Olszynka AndrzejHomera6
28.Stawiarz SławomirMarsal6
29.Świergolik DawidAKS Zdrowia6
30.Tereda KacperAKS Bieruń6
31.Czajkowski KamilStara Wesoła5
32.Czarnynoga MichałCentrum Bieruń5
33.Duda PawełZKS Rynek Bieruń5
34.Gruszka DawidHomera5
35.Mietliński MichałZandgruba Bojszowy5
36.Mijalski PiotrAKS Bieruń5
37.Oleksy AdrianSMJ Bieruń5
38.Piwko MarcinAKS Zdrowia5
39.Rokowski RafałZandgruba Bojszowy5
40.Broda JakubAKS Górnik Wesoła4
41.Czechelius RobertStara Wesoła4
42.Dudek WojciechAKS Górnik Wesoła4
43.Dudka DariuszZandgruba Bojszowy4
44.Gondzik ŁukaszHomera4
45.Moric AndrzejGrom Świerczyniec4
46.Nowak ArturKS Silesia4
47.Prusko DawidAKS Górnik Wesoła4
48.Putek ŁukaszHomera4
49.Ryguła MichałZandgruba Bojszowy4
50.Urbanek ŁukaszHomera4
51.Wendreński ArturKKS Kopciowice4
52.Włoch MichałCentrum Bieruń4
53.Błaszczyk RogerSMJ Bieruń3
54.Bratek ArturAKS Zdrowia3
55.Domański KamilZandgruba Bojszowy3
56.Drosd PawełGrom Świerczyniec3
57.Drozdek RemigiuszMarsal3
58.Durok SławomirKKS Kopciowice3
59.Jurecki PiotrSMJ Bieruń3
60.Kasperczyk DawidStawy Bieruń3
61.Kochan DominikCentrum Bieruń3
62.Kolny DariuszAKS Zdrowia3
63.Krawczyk AndrzejKS Silesia3
64.Król SebastianStawy Bieruń3
65.Kucz MichałAKS Zdrowia3
66.Kuczmierczyk MarcinGrom Świerczyniec3
67.Migdał RafałAKS Bieruń3
68.Natkański DanielAKS Górnik Wesoła3
69.Nowosad SławomirKKS Kopciowice3
70.Polański ŁukaszAKS Górnik Wesoła3
71.Post MarcelStawy Bieruń3
72.Rotko PiotrKKS Kopciowice3
73.Szula PatrykStara Wesoła3
74.Ślawski SzymonGrom Świerczyniec3
75.Świercz KrystianAKS Bieruń3
76.Wądrzyk WojciechStawy Bieruń3
77.Wilk KrzysztofZKS Rynek Bieruń3
78.Wlazło RobertKKS Kopciowice3
79.Wywiórka MateuszHomera3
80.Anderko KamilAKS Zdrowia2
81.Baron AdamHomera2
82.Borys TomaszZandgruba Bojszowy2
83.Copija TomaszCentrum Bieruń2
84.Domański ŁukaszStara Wesoła2
85.Dusza ArturCentrum Bieruń2
86.Fatyga MarekStawy Bieruń2
87.Ferenc MichałHomera2
88.Fuchs TomaszZKS Rynek Bieruń2
89.Gąsiorek MateuszSMJ Bieruń2
90.Gros DawidHomera2
91.Jaromin AdamKKS Kopciowice2
92.Jaromin GrzegorzKKS Kopciowice2
93.Kaczmarek PawełHomera2
94.Kaizik SzymonAKS Górnik Wesoła2
95.Kocurek MariuszAKS Górnik Wesoła2
96.Komorek EmilHomera2
97.Korda SzymonStara Wesoła2
98.Kotara AndrzejHomera2
99.Krawczyk MaciejZandgruba Bojszowy2
100.Krzystolik MarekKS Silesia2
101.Kubek DawidStawy Bieruń2
102.Landa PiotrZKS Rynek Bieruń2
103.Leś AndrzejAKS Zdrowia2
104.Lichota PiotrSMJ Bieruń2
105.Listowski MaciejStawy Bieruń2
106.Lysko ArkadiuszZKS Rynek Bieruń2
107.Malik PiotrKKS Kopciowice2
108.Myalski MarekAKS Zdrowia2
109.Myszor PiotrZandgruba Bojszowy2
110.Nyga RobertZandgruba Bojszowy2
111.Orzełek DominikStara Wesoła2
112.Pluskwik MarcinCentrum Bieruń2
113.Radwański RyszardZandgruba Bojszowy2
114.Szteliga MariuszZandgruba Bojszowy2
115.Świerzy AdrianCentrum Bieruń2
116.Targiel RobertAKS Bieruń2
117.Wilemski RobertZandgruba Bojszowy2
118.Wilk PawełMarsal2
119.Wojtas DamianZKS Rynek Bieruń2
120.Antosz MichałCentrum Bieruń1
121.Bednarczyk MariuszAKS Zdrowia1
122.Bejm PawełCentrum Bieruń1
123.Beldoch MaciejHomera1
124.Bobla PawełZKS Rynek Bieruń1
125.Bojdys JakubSMJ Bieruń1
126.Bożek PatrykAKS Górnik Wesoła1
127.Burski GrzegorzAKS Zdrowia1
128.Chmieliński PawełAKS Górnik Wesoła1
129.Dejas DawidKS Silesia1
130.Fabian PiotrAKS Bieruń1
131.Gajkowski KonradAKS Zdrowia1
132.Gniza MichałGrom Świerczyniec1
133.Górecki BogdanStawy Bieruń1
134.Grzesica KrzysztofZandgruba Bojszowy1
135.Gumiński DawidSMJ Bieruń1
136.Jabcoń BartłomiejAKS Górnik Wesoła1
137.Jastrzemski ŁukaszKS Silesia1
138.Jędyk PiotrAKS Górnik Wesoła1
139.Jochemczyk TomaszKKS Kopciowice1
140.Klimas KrzysztofHomera1
141.Knapik KrystianHomera1
142.Kowalczyk MarcinZKS Rynek Bieruń1
143.Krasoń MichałAKS Zdrowia1
144.Listowski JakubStawy Bieruń1
145.Lizurej PiotrKS Silesia1
146.Maczukin MarcinCentrum Bieruń1
147.Magiera PrzemysławCentrum Bieruń1
148.Malcharek DamianMarsal1
149.Mozgała MartinCentrum Bieruń1
150.Murawski MarcinGrom Świerczyniec1
151.Niklas BartoszSMJ Bieruń1
152.Niklas PrzemysławSMJ Bieruń1
153.Noras SławomirZKS Rynek Bieruń1
154.Nosal KamilSMJ Bieruń1
155.Paluch ŁukaszStara Wesoła1
156.Pastuszek KrystianCentrum Bieruń1
157.Poźniak BartłomiejZandgruba Bojszowy1
158.Romanowski TomaszZKS Rynek Bieruń1
159.Skoczylas KamilStawy Bieruń1
160.Stol PiotrSMJ Bieruń1
161.Strzeżyk TomaszAKS Bieruń1
162.Styżej TomaszKS Silesia1
163.Szyszko KamilAKS Górnik Wesoła1
164.Wadas MichałKKS Kopciowice1
165.Wilk RemigiuszZKS Rynek Bieruń1
166.Zawadzki PatrykKS Silesia1
167.Zawisz WiesławStawy Bieruń1
168.Zdziarski AdrianMarsal1
169.Żemlok KonradAKS Górnik Wesoła1

Klasyfikacja po XIV kolejkach ALPN 2020-2021
Polub nas na FB!
Kalendarz

Brak wydarzeń.

Nasi użytkownicy
Peegi
Peegi
Ostatnio widziany

Slaby
04:32

lukasz539
04:37

fabio93
06:39

Leon_77
07:02

BOSiR
09:27
Top Typerzy
MTyperPkt
1.eduardo22211
2.Grajek89194
3.Siwy191
4.ares189
5.Olek187
6.Typerek181
7.bratinho180
8.JAmaTO178
9.Cocolino177
10.Gregor175
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland